top of page

Konzultace a poradenství v oblasti HR

Předáme Vám zpětnou vazbu na Vaše inzeráty či je společně vytvoříme atraktivnější, navrhneme vhodné inzertní portály pro Vaše pracovní nabídky a pomůžeme Vám vyjednat nejnižší možné ceny. Probereme s Vámi cokoliv, co Vás v oblasti HR zajímá, a podělíme se o naše letité zkušenosti z této oblasti. 

Filip, majitel facility společnosti

Pan Filip se na naši společnost obrátil kvůli své nespokojenosti se svým náborovým oddělením. Finanční částka vynaložená na reálně přijatého uchazeče, který navíc ve firmě nevydržel delší dobu, byla nepřijatelně vysoká, a bylo zapotřebí tuto situaci řešit.

 

Své náborové oddělení si ale chtěl zachovat, potřeboval pouze najít efektivní kroky k tomu, jak vynaloženou částku snížit.

 

Po implementaci změn se nám podařilo v dlouhodobém horizontu částku o 60 % snížit, díky kombinaci služeb poradenství a HR Mystery.

PRIPADOVA STUIE.png

David, uchazeč hledající práci

David pracoval deset let jako vedoucí prodejny a po ukončení pracovního poměru přemýšlel o novém zaměstnání. Po deseti letech v nepřetržitém zápřahu si chtěl David trochu odpočinout, ale zároveň věděl, že musí aktivně hledat nové zaměstnání.

 

Jelikož však tyto dvě věci nejdou úplně dohromady, požádal nás o pomoc. S Davidem jsme si zavolali, vytvořili jsme mu životopis, zaznamenali jeho požadavky na novou práci, včetně platu, lokality a očekávané pozice, a začali jsme mu hledat zaměstnání nové. Analyzovali jsme nabídky na pracovních portálech, Linked In apod.

 

Davidovi jsme poté představili pět nejvhodnějších nabídek, ze kterých si vybral ty nejlepší. Během tří dnů absolvoval pohovory a úspěšně podepsal pracovní smlouvu. David se tak nemusel trápit s životopisem a každodenním vyhledáváním mezi novými pracovními nabídkami.

PRIPADOVA STUIE.png

Pojďte do toho
s námi

Máte zájem o naše služby pro Vaši společnost?
Napište na katerina@21consult.cz

bottom of page