top of page

Nábor a kompletní správa náboru

Je pro vás neustálé hledání zaměstnanců vysilující a bere vám čas i energii na důležitější záležitosti? Potřebovali byste najít kvalitního zaměstnance, který zapadne do Vaší firemní kultury, stane se skutečnou součástí týmu a budete v něm vidět potenciál i do budoucna? Přenechejte tuto práci nám!

 

Kompletně se postaráme o Vaše náborové potřeby a dlouhodobé udržování plného stavu Vašeho týmu. Jsme schopni se velmi rychle adaptovat na Vaše požadavky a reagovat na Vaši sezónnost.

 

K dispozici máme až 15 náborářek, které pracují každý den od 7:00 do 22:00 a naše denní kapacita je až 300 telefonních screeningů.

Lukáš, majitel menší dopravní firmy

Pan Lukáš je majitelem malé dopravní firmy a potýká se s nedostatkem řidičů. Utrácí spousty peněz za inzerci, která se ale jeví jako neefektivní, stejně tak znění jeho inzerátů není pro potenciální uchazeče atraktivní. Lukáš zároveň nemá čas uchazeče obratem kontaktovat, čímž se snižuje jeho úspěšnost při jejich získávání.

S Lukášem jsme si domluvili schůzku, vysvětlili a ukázali mu, jak fungují inzertní servery, jak oslovit cílovou skupinu, a tím zefektivnit kompletní náborový proces. Díky široké spolupráci s inzertními společnostmi také Lukáš na inzerci ušetří až 50 % výdajů. Lukáš má jistotu, že investované peníze jsou využity pouze efektivně. Díky našemu týmu náborářek, které pracují každý den od 7:00 do 22:00, jsme schopni kontaktovat uchazeče v průměru do 4 hodin po jejich odpovědi na inzerát. Díky rychlé reakční době, markantně zvyšujeme šanci na úspěšný nábor.

Lukášovi jsme situaci s nedostatkem řidičů kompletně vyřešili během čtrnácti dnů a nyní naše spolupráce pokračuje dle potřeb Lukáše, nárazově. Lukášovi udržujeme stav jeho zaměstnanců takový, aby jeho firma mohla prosperovat a Lukáš hodil za hlavu starosti s náborem. Ušetřené peníze za inzerci pak rozdělil jako bonusy mezi zaměstnance, a tím snížil svoji fluktuaci.

PRIPADOVA STUIE.png

Gábina, majitelka eventové společnosti

Paní Gábina je majitelkou společnosti, která pořádá eventové akce pro firmy. Specifikum jejího požadavku spočívá v tom, že potřebuje najmout velké množství brigádníků v extrémně krátké době pro konkrétní event. Gábina stála před rozhodnutím, zda ve své firmě držet a platit zaměstnance, kteří se budou věnovat náboru nebo zda svěřit nábor do našich rukou.

 

Díky našemu týmu až patnácti náborářek jsme schopni během jednoho dne provést až 300 telefonních screeningů, a to je přesně to, co paní Gábina ocenila. Paní Gábina se tedy rozhodla své starosti svěřit nám a ušetřit peníze především na inzerci, kterou jsme jí zlevnili až o 50 %. 

PRIPADOVA STUIE.png

Nadnárodní společnost, provozovatel sítě kaváren po celé České Republice

PRIPADOVA STUIE.png

Nadnárodní společnost, provozující kavárny po České republice řešila dva problémy. Nebyla spokojena s výkony svého náborového oddělení, které negenerovalo potřebné výsledky v oblasti náboru, a kvůli tomu rostly náklady na inzerci. Dále pak měla během roku období, kdy nábor nebyl prakticky potřeba, ale i v této situaci si musela držet a platit zaměstnance náborového oddělení.

 

Převažujícím důvodem, proč svěřila nábor do našich rukou, je flexibilita a individuální přístup ke každému klientovi. V době, kdy náborová potřeba byla v podstatě nulová, nebyl pro nás problém ze dne na den nábor pozastavit a nastartovat ho opět v následujících týdnech. Společnosti vyhovovalo, že jsme schopni se během jednoho dne adaptovat na jejich potřeby, a v případě nutnosti vyčlenit až 10 zaměstnanců našeho náborového oddělení.

 

Firmě jsme odstranili problém s nedostatkem uchazečů, zkrátili reakční čas na inzerát z jejich 72 hodin na pouhé 4 hodiny, snížili náklady na inzerci o 60 %, a celkově ušetřili měsíčně vyšší desítky tisíc korun. 

Pojďte do toho
s námi

Máte zájem o naše služby pro Vaši společnost?
Napište na katerina@21consult.cz

bottom of page