top of page

Vedení mzdové agendy

Je pro Vás náročné sledovat neustále se měnící legislativu a rádi byste tuto starost přenechali zkušeným mzdovým účetním?

 

Postaráme se Vám o kompletní mzdovou agendu, zpracujeme Vám veškeré podklady nezbytné k vystavení měsíčních mezd zaměstnanců, provedeme hlášení a odvody na zdravotní pojišťovny, správu sociálního zabezpečení a finanční úřady.

 

Vystavíme Vašim zaměstnancům potvrzení pro úřad práce a rádi s nimi budeme místo Vás řešit veškeré potřebné náležitosti.

Sabine, majitelka cukrárny

Sabine je majitelkou dvanácti cukráren ve středočeském kraji a chtěla ze své každodenní rutiny odstranit starosti týkající se personální a mzdové agendy.

 

Převzali jsme kompletní odpovědnost za necelou stovku zaměstnanců, komunikujeme se státními orgány, zpracováváme mzdové podklady a připravujeme výplatní pásky. Kompletně zodpovídáme za 100% správnost všech dat a podkladů a jsme za to také hmotně odpovědní.

 

Ozvěte se nám, pokud i Vy chcete svůj čas věnovat jiným směrem, než komunikací s úřady a na každodenní bázi řešení personální a mzdové problematiky. Náš tým se o Vás postará!

PRIPADOVA STUIE.png

Pojďte do toho
s námi

Máte zájem o naše služby pro Vaši společnost?
Napište na katerina@21consult.cz

bottom of page